Android developer

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1096856

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy farmaceutycznej – szukamy osoby na stanowisko: Android developer

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 90-100 PLN netto + VAT / h
Możliwość dołączenia do projektu: ASAP

Poszukujemy osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.
Godziny biurowe: 08:00-10:00 do 16:00-18:00 (możesz zacząć o 07:00!)

O projekcie:
  • 70% tworzenie nowych funkcjonalności
  • 20% utrzymanie obecnych
  • 10% testy, spotkania, wymiana wiedzy

Od Kandydata oczekujemy:
  • minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na androida
  • znajomości języka Java
  • znajomości android SDK
  • znajomości systemu kontroli wersji
  • praktycznej znajomości wzorców projektowych
  • umiejętności pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu, SOLID
  • znajomości SQL i zagadnień związanych z bazami danych
  • wiedzy na temat testów jednostkowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną

Dodatkowe:
  • znajomość języka Kotlin
  • znajomość testowania aplikacji z użyciem Espresso
  • znajomość RxJava
  • znajomość Dagger

Nie znasz Kotlin? Nauczymy Cię na miejscu!

Zadania:
  • Rozwój istniejącej aplikacji na urządzenia android
  • Udział w pełnym cyklu rozwoju (analiza wymagań, projektowanie, wdrażanie, testy, utrzymanie)
  • Szacowanie i planowanie prac projektowych (SCRUM)
  • Wspieranie zespołu we wdrażaniu nowych wzorców/standardów
  • Współpraca z innymi zespołami mobilnymi (iOS)
  • Pisanie testów jednostkowych i automatycznych
  • Na bieżąco śledzenie obowiązujących standardów programowania – dzielenie się wiedzą (wewnętrzne szkolenia)
  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych
  • Pisanie bloga firmowego
  • Podprojekty w ramach funkcjonującego rozwiązania mogą być realizowane indywidualnie
  • Realizacja własnych projektów usprawniających pracę działu

Oferujemy:
  • Opieka medyczna – Medicover
  • Karta Multisport
  • Parking (w tym rowerowy)
  • Budżet szkoleniowy
  • Urodziny pracownicze

Aplikuj! Odezwę się do Ciebie i opowiem więcej o projekcie!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland