Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Analiza biznesowa

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla klienta poszukujemy osoby na stanowisko Analityka

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in.za:

  • Analiza wymagań biznesowych oraz systemowych na potrzeby tworzenia lub rozbudowy systemów IT;
  • Modelowanie procesów biznesowych w notacjach BPMN, UML;
  • Przygotowanie i weryfikacja przypadków użycia i scenariuszy przypadków użycia;
  • Przygotowywanie i weryfikowanie projektów funkcjonalnych pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą systemów;
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej / technicznej;
  • Udział w spotkaniach z biznesem;
  • Udział w testach integracyjnych i odbiorczych;

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka systemowego;
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • Znajomości notacji BPMN, UML;
  • Znajomość front-endowych technologii Web;
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych;
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi Jira, Confluence, Enterprise Architect;
  • Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych
  • Wykształcenie: Wyższe, najlepiej informatyka.

Zapewniamy:

  • Formę współpracy B2B
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Możliwość z korzystania z prywatnej opieki medycznej i karnetu sportowego

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy