Hays Poland

Analityk

Warszawa
Analityk
Warszawa
NR REF.: 1121885

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 9 miesięcy
Stawka: 100 zł / h netto

Zadania:
  • Analizę i dekompozycję wymagań klienta do poziomu zmian w systemie oraz dbanie o ich spójność
  • Analizę problemów oraz rekomendowanie i wprowadzanie usprawnień
  • Współudział w opracowaniu technologicznej koncepcji rozwiązania
  • Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania

Wymagania:
  • Min. 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku analityka systemowego
  • Znajomości UML oraz znajomości narzędzi CASE (np. Enterprise Architect) i MS Visio
  • Dobra znajomość BPMN
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji, w szczególności dokumentowania wymagań systemowych
  • Umiejętności modelowania wymagań, procesów biznesowych, danych
  • Znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland