Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.
Oferta wyróżniona

Analityk

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla klienta z branży finansowej poszukujemy Analityka

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz z programistami, testerami i administratorami systemów
- Udział w projektach prowadzonych wg metodyki Scrum
- Analiza i modelowanie procesów biznesowych
- Analiza wymagań pod kątem wykonalności
- Opis wymagań w formie User Story
- Tworzenie dokumentacji analitycznej/technicznej
- Nadzór nad pracami zespołu projektowego – weryfikacja zgodności rozwiązania z wymaganiami i założeniami
- Udział w przygotowaniu planu testów oraz weryfikacja scenariuszy testowych przed wykonaniem testów
- Wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań
- Wsparcie dla Helpdesk w analizie skomplikowanych incydentów
- Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania

U kandydatów zwracamy uwagę na:

- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne
- Minimum 3 lata doświadczenia w realizacji projektów informatycznych na stanowisku analityka biznesowego lub systemowego (doświadczenie zawodowe w zakresie: zbierania, specyfikacji i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, identyfikowania założeń i ograniczeń systemowych)
- Znajomość notacji UML
- Znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect
- Znajomość SQL (znajomość na poziomie umożliwiającym przeprowadzanie analizy danych)
- Znajomość metod opisu wymagań w formie User Story lub Use Case
- Umiejętność pracy w zespole, kreatywność i dobra organizacja pracy
- Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i zgłaszanie błędów do dostawców zagranicznych

Mile widziane:

- Znajomość i umiejętność pracy w metodykach zwinnych (Scrum)
- Doświadczenie w budowaniu rozwiązań w oparciu o technologię .NET
- Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
- Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle lub MS SQL Server
- Znajomość notacji BPMN
- Znajomość zagadnień z zakresu leasingu, finansów i księgowości
- Doświadczenie w pracy z Team Foundation Server

Zapewniamy:

- Formę współpracy B2B,
- Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.
- Możliwość z korzystania z prywatnej opieki medycznej i karnetu sportowego

Analityk

Miejsce pracy / Location Warszawa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy