Analityk z językiem Francuskim

HRO Recruitment

Kraków, małopolskie

Nie oczekujemy doświadczenia !

Lokalizacja: Kraków

Jeśli jesteś sumienny i przestrzegasz terminów

Potrafisz gromadzić i analizować dokumentację oraz pracować skutecznie z kluczowymi interesariuszami, aby zapewnić wzajemnie satysfakcjonujące rozwiązywanie kluczowych problemów

Jest to praca idealna dla Ciebie !

• Obowiązki

-Dostarczenie zaawansowanej analizy dotyczącej klientów indywidualnych oraz korporacyjnych

-Przeprowadzanie odpowiedniej kontroli klientów, dokumentów oraz ocenę ryzyka przestępstw finansowych podczas całego okresu współpracy

-Upewnianie się czy wszystkie dokumenty są zgodne z odpowiednimi procedurami, współpraca z innymi działami.

• Wymagania :

znajomość j. francuskiego na poziomie bardzo dobrym (B1/B2);

znajomość j. angielski na poziomie komunikatywnym (B2);

umiejętności komunikacyjne;

umiejętność analitycznego myślenia;

otwartość na nowe doświadczenia;

umiejętność pracy w zespole;

umiejętność rozwiązywania problemów

• Oferujemy

-Stabilna praca w profesjonalnym zespole,

-Interesująca ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji,

-Prywatna opieka zdrowotna oraz świadczenia,

-Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.