Analityk z językiem Angielskim

HRO Personnel

Kraków, małopolskie

HRO Personnel jest dostawcą usług HR działającym pod numerem 6696. Pracujemy jako dostawca usług rekrutacyjnych poszukując w imieniu naszego Klienta osoby o następującej roli:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nie oczekujemy doświadczenia !

Jeśli jesteś sumienny I przestrzegasz terminów

Potrafisz gromadzić i analizować dokumentację oraz pracować skutecznie z kluczowymi interesariuszami, aby zapewnić wzajemnie satysfakcjonujące rozwiązywanie kluczowych problemów

Jest to praca idealna dla Ciebie !

• Obowiązki

-Dostarczenie zaawansowanej analizy dotyczącej klientów indywidualnych oraz korporacyjnych

-Przeprowadzanie odpowiedniej kontroli klientów, dokumentów oraz ocenę ryzyka przestępstw finansowych podczas całego okresu współpracy

-Upewnianie się czy wszystkie dokumenty są zgodne z odpowiednimi procedurami, współpraca z innymi działami.

• Wymagania :

znajomość j. angielski na poziomie komunikatywnym (B2);

umiejętności komunikacyjne;

umiejętność analitycznego myślenia;

otwartość na nowe doświadczenia;

umiejętność pracy w zespole;

umiejętność rozwiązywania problemów

• Oferujemy

-Stabilna praca w profesjonalnym zespole,

-Interesująca ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji,

-Prywatna opieka zdrowotna oraz świadczenia,

Please add the following clause to the end of your submitted CV: “I hereby consent for HRO Recruitment, a brand of HRO Personnel Sp. z o.o. with their head office in Warsaw at Puławska 182, to use my personal details hereby submitted for their recruitment process (documenting and processing personal information and forwarding said information to their clients within the structure of the client’s recruitment projects) in accordance with the Law on Protection of Personal Data (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926) until I submit a written withdrawal of consent. I confirm that I was informed of the right to modify, access and protect my personal information.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.