Analityk Wsparcia (2nd line support)

Power Media

Łódź, łódzkie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy specjalizującej się w rozwiązaniach software'owych związanych z handlem morskim, poszukujemy Specjalisty na stanowisko Support Analyst.

Jest to stanowisko przeznaczone dla ambitnej,entuzjastycznie nastawionej osoby
z doświadczeniem, która chciałaby w przyszłości prowadzić nowy zespół wsparcia.

Stanowisko obejmuje następujące zadania:

  • Prowadzenie wsparcia dla zespołu sprzedażowego oraz dla klientów
  • Tworzenie klienckiego systemu logowań do celów badań i sprzedaży
  • Tworzenie raportów dotyczących wykorzystania systemu
  • Monitorowanie pozycji statków i aktualizacja informacji w razie potrzeby
  • Wspieranie zespołu testowego przy testowaniu nowych funkcji systemu

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Excel
  • Około 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Zdolność szybkiej adaptacji do sytuacji
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Entuzjazm i chęć nauki

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bezpośrednią (nie outsorcing) współpracę przy Umowie o Pracę
  • Stałe, biznesowe godziny pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju oraz szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę przy ciekawych projektach realizowanych w niewielkich zespołach
  • Stabilność, długofalowość zatrudnienia

W razie zainteresowania, prosimy o kierowanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media