Analityk – wdrożeniowiec

Skanuj.to Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego Zespołu w Gdańsku.

Aktualnie do naszego grona poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej chętnej do pracy i nauki, potrafiącej zgrać się z zespołem naszej firmy.

Zakres zadań:

- analiza potrzeb klientów i opracowywanie procesów biznesowych

- definiowanie wymagań dla systemu księgowości online i współpraca z programistami przy ich realizacji

- udział i wsparcie w testach nowych wersji systemu

- wdrażanie systemu u klienta

- obsługa zgłoszeń klientów (mail, telefon)

- szkolenia użytkowników systemu zdalnie lub osobiście

- praca w zespole nad realizacją projektów dla dużych instytucji finansowych

- przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji funkcjonalnej systemu

Wymagania

- zdolności analityczne

- doświadczenie w pracy z klientem w zakresie współpracy b2b

- umiejętność modelowania procesów biznesowych

- zdolność szybkiego uczenia się

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie w powierzone projekty

- wysoka kultura osobista

- gotowość do wyjazdów służbowych

- dobra organizacja pracy

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy analityka, wdrożeniowca

- znajomość systemów klasy ERP i/lub zasad rachunkowości

- znajomość języka angielskiego

Ofertujemy:

- umowę o pracę lub umowę B2B

- udział w ciekawych projektach

- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności

- pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Skanuj.to sp. z o.o. jest spółką grupy Cloud Planet, która jest jednym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy