Analityk w dziale sprzedaży

Kronospan

Strzelce Opolskie, opolskie

Kronospan
Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Od: Kronospan
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zadania:

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu,
  • analizy klientów – tendencje rozwoju, powody spadków sprzedaży,
  • wsparcie działu handlowego w ustalaniu właściwych warunków współpracy,
  • kontrola przedziałów cenowych w poszczególnych grupach asortymentu,
  • weryfikowanie i przygotowywanie budżetów wewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mile widziane o profilu ekonomicznym/finansowym
  • min. półroczne doświadczenia na stanowisku związanym z analizą danych
  • zdolności analityczne
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • dobra znajomość programu Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia