Analityk w Dziale Rozwoju Kategorii

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1138455

Dla naszego Klienta - międzynarodowej organizacji z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk w Dziale Rozwoju Kategorii.

Główne zadania na tym stanowisku:
  • Wsparcie Category Managerów w zakresie prowadzonych projektów
  • Weryfikacja poprawności i obróbka danych klienckich i rynkowych
  • Sporządzanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby działu i spotkań z klientami
  • Odpowiedzialność za aktualizację i poprawność bazy produktowej
  • Aktualizacja i tworzenie narzędzi wspierających dział zarządzania kategorią i sprzedaży

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi MS Excel i PowerPoint
  • Zdolności analityczne i chęć pracy z dużą ilością danych
  • Komunikatywność i umiejętność prezentacji
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
  • Pełna dyspozycyjność
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów
  • Język angielski min. B2

Oferujemy:
  • Dogodną lokalizację - w Centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy