Analityk w dziale rozliczeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
• Zatwierdzanie faktur
• Współpraca z Klientami komercyjnymi i głównym zespołem zakupowym
• Pozostawanie w stałym kontakcie z dostawcą
• Konsolidacja i optymalizacja dostawcy i faktury
• Rozliczanie popytu
• Działania w zakresie koordynacji procesów i raportowania

Wymagania:
• Dobra znajomość procesów rozliczeniowych, głównych procesów zakupowych
• Doświadczenie we współpracy i komunikacji z dostawcami
• Doświadczenie w obszarze finansów ; rozumienie ogólnych procesów finansowych i zamówień
• Zaawansowana znajomość systemu SAP i Excel
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
• Elastyczne warunki- praca zdalna
• Konkurencyjne , atrakcyjne wynagrodzenie
• Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych ManpowerGroup Premium,w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych oraz wielu innych ciekawych miejsc na terenie całego kraju!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials