Analityk w Audit Delivery Center

Deloitte CE Business Services Center

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Audit Delivery Center zlokalizowane w Rzeszowie wspiera zespoły audytowe Deloitte w Europie Środkowej, świadcząc wysokiej jakości usługi. Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę w sferze audytu, rachunkowości i finansów.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie działań wspierających badanie sprawozdań finansowych firm z różnych krajów;
  • zbieranie i przetwarzanie informacji niezbędnych dla audytu, sporządzanie raportów;
  • przygotowywanie dokumentacji audytowej w celu wspomagania zewnętrznych zespołów;
  • przeprowadzanie czynności audytowych w oparciu o procedury firmy.

Oczekiwania:

  • student ostatniego roku studiów lub absolwent dowolnego kierunku;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • zdolności analityczne;
  • systematyczność i dobra organizacja pracy;
  • znajomość pakietu Microsoft Office (głównie Excel i Word).

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (praca od poniedziałku do piątku);
  • Aktualnie możliwość pracy zdalnej (w przyszłości hybrydowy model pracy - możliwość częściowej pracy z domu i z biura);
  • Program szkoleń wdrażających, który pozwoli Ci na szybkie wdrożenie się do nowej roli;
  • Wsparcie dedykowanego opiekuna podczas pierwszych miesięcy pracy;
  • Jasno określona ścieżka rozwoju;
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych;
  • Rozbudowany program benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma MyBenefit, karta MultiSport;
  • Przyjazna atmosfera.

Forma kontaktu:

Przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w któ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta