Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/09/2017.

Analityk / Tester

Kraków, małopolskie

Sapico Sp. j.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Przyjmowanie zgłoszeń i wsparcie w bieżącej eksploatacji
• Analiza zgłaszanych wymagań
• Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej
• Wsparcie zespołu projektowego przy realizacji zmian w systemach
• Weryfikacja i usuwanie błędów w działaniu systemów
• Przygotowywanie raportów w narzędziach raportowych
• Udział w przygotowywaniu i wykonywaniu wdrożeń
• Prowadzenie szkoleń i konsultacji dla użytkowników

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie wyższe (informatyka i pokrewne)
• znajomości zagadnień związanych z testowaniem aplikacji
• znajomości pakietu MS Office
• Dokładności w wykonywaniu zadań.
• Kreatywności i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zapewniamy:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• dostęp do najnowszych technologii w firmie która jest partnerem Gold Microsoftu
• ambitne wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju zawodowego.
• stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, motywujące premie okresowe.
• atmosferę w pracy opartą na współpracy i indywidualnym podejściem do pracownika.

Firma Sapico jest dostawcą usług związanych z tworzeniem oprogramowania oraz... producentem specjalistycznych aplikacji do zarządzania relacjami i rozliczeniami z klientami oraz partnerami, w tym zintegrowanego pakietu do zarządzania firmą telekomunikacyjną - sapico-Net.

Oferujemy wdrożenie własnych systemów do zarządzania relacjami z klientami (CRM), rozliczania usług klientów (Billing) i partnerów (PRM). Wszystkie produkty firmy Sapico są nowoczesnymi aplikacjami, opartymi o innowacyjne technologie w zakresie interfejsu użytkownika, obsługi procesów biznesowych, przetwarzania i analizy danych.

Oferowane rozwiązania są wydajne, skalowalne, łatwo adaptowalne do warunków biznesowych i atrakcyjne cenowo.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting , Praca IT - ERP , Praca IT - Hardware / Information Systems