SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Analityk telemetrii

Miejsce pracy: 00-844 Warszawa

Zakres zadań:

- Przetwarzanie dużej ilości danych liczbowych, wykresów, diagramów z obszaru telemetrii;

- Bieżąca współpraca z międzynarodowymi jednostkami celem pozyskania adekwatnych informacji;

- Zarządzanie przepływem oraz jakością danych;

- Analiza uzyskanych wyników, sporządzanie podsumowań, raportów oraz graficznych prezentacji;

- Mapowanie istniejących procesów oraz rekomendowanie nowych rozwiązań i usprawnień procesów na bazie wniosków z uzyskanych informacji;

- Ścisła współpraca z działem innowacji.

Wymagania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;

- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę w tym języku w środowisku międzynarodowym (min. C1) – warunek konieczny;

- Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru telekomunikacji, informatyki, analizy danych;

- Doświadczenie w pracy z systemami telemetrycznymi – mile widziane;

- Wysoko rozwinięte zdolności analizy i syntezy informacji;

- Umiejętność konsolidowania dużej ilości danych oraz wyciągania adekwatnych wniosków;

- Umiejętność tworzenia raportów i graficznej prezentacji informacji;

- Poparte sukcesami doświadczenie w mapowaniu procesów oraz rekomendowaniu i wdrażaniu ich usprawnień;

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie zaawansowana znajomość MS Excel;

- Praktyczna znajomość metodologii Lean Six Sigma;

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

- Gotowość do odbywania podróży międzynarodowych.

Nasz Klient oferuje:

- Pracę w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji na rynku i bardzo dobrze rozpoznawalnej marce;

- Codzienną pracę w międzynarodowym środowisku;

- Możliwość współtworzenia najbardziej optymalnego środowiska pracy i standardów działania;

- Bogaty program szkoleń wewnętrznych;

- Realne możliwości rozwoju w ramach organizacji;

- Umowa o pracę, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna, karta multisport;

- Niezbędne narzędzia pracy – laptop, tel. komórkowy.