Analityk systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1138457

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 90 zł netto/h
Angielski: B2

Zadania:
  • Analiza wymagań biznesowych i projektowanie zmian do działających i nowych systemów informatycznych
  • Opracowywanie technicznej koncepcji dla rozwiązań mobilnych
  • Ścisła współpraca z product owner’ami i developer’ami w celu zaprojektowania i stworzenia rozwiązań najwyższej jakości od identyfikacji celów biznesowych po definicję wymagań
  • Wsparcie techniczne w zakresie rozwiązywania problemów dotyczących aplikacji mobilnych

Wymagania:
  • Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowiskuw obszarze aplikacji mobilnych
  • Doświadcznie w administracji aplikacjami mobilnymi, w szczególności w sklepach google store i apple
  • Znajomość procesów tworzenia oprogramowania w oparciu o metodyki zwinne
  • Umiejętność tworzenia oraz korzystania z dokumentacji funkcjonalnej i technicznej
  • Znajomość interfejsu ADB oraz narzędzia Charles Proxy
  • Znajomość platform Kibana i Dynatrace
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL w stopniu pozwalającym na swobodną analizę przechowywanych danych
  • Znajomość technologii wirtualizacji i kontenerów
  • Znajomość platform Google Play i App Store
  • Znajomość narzędzi projektowych Jira i Confluence

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland