Opis stanowiska pracy

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych pracą w Ośrodku - TVP Technologie jako:

Wymagania

Na osobę, która dołączy do naszego zespołu czekają wzywania związane z opracowywaniem specyfikacji wymagań systemów IT dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce.

Szukamy osoby otwartej na duże technologiczne wyzwania,

  • znającej warsztat analityczny,
  • posiadającej doświadczenie w tworzeniu analizy biznesowej i systemowej w projektach IT,
  • ze znajomością UML i BPMN,
  • ze znajomością Enterprise Architect’a,
  • ze znajomością JIRA i Confluence (mile widziane).

Oczekujemy również:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wysokich standardów pracy.

Wyższe wykształcenie techniczne będzie mile widziane

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów, cenionych na rynku IT,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach, a wyniki pracy będziesz mógł/mogła zobaczyć w domu na ekranie TV,
  • kontaktu z najnowszą technologią, narzędziami i szkoleniami,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • bywania w teatrze a także śledzenia z bliska interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma.

Preferowana forma współpracy: kontrakt B2B

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i niezwłocznego przesłanie swojego CV poprzez przycisk "Aplikuj" w terminie do 27 sierpnia br.

Prezentacja firmy

Telewizja Publiczna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management