Analityk systemowy

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1125705

IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk systemowy w obszarze medycznym

Lokalizacja:Toruń
    Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
      Współpraca: długofalowa

      Zadania:
      • analiza potrzeb, projektowanie funkcjonalności, rozwój nowych rozwiązań w obszarze medycznym,
      • audyt obecnych rozwiązań w obszarze medycznym,
      • definiowanie wymagań – zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań dotyczących systemów IT,
      • prowadzenie analiz systemowych – projektowanie funkcjonalności systemów informatycznych. Tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej,
      • wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań,
      • wsparcie w rozwiązywaniu incydentów,
      • udział w testach odbiorczych użytkownika (testy UAT).
      Wymagania:
      • znajomość rozwiązań przychodnianych, w tym systemów klasy EDM np. SERUM, KS-SOMED
      • znajomość systemów klasy HIS, RIS
      • znajomość standardów przechowywania danych medycznych np. HL7, DICOM
      • znajomość procesów/rynku w obszarze medycznym,
      Oferujemy:
      • Współpraca w oparciu o B2B
      • Atrakcyjne stawki
      • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
      • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland