Analityk Systemowy

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Łódź
Wymiar etatu
Pełny etat

Dla Klienta z branży bankowej poszukujemy doświadczonego Analityka do realizacji projektów wewnętrznych.

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i uzgadnianie wymagań klientów systemów bankowych,
  • Tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej lub biznesowej oraz powykonawczej dla oprogramowania wytwarzanego przez bank,
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych dla banku,
  • Analiza biznesowa, systemowa aplikacji i procesów realizowanych w banku lub zamawianych u firm zewnętrznych,
  • Bieżąca współpraca z dostawcami na etapie zamawiania, realizacji i odbioru oprogramowania, koordynacja procesami, testami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego / Biznesowego / IT,
  • Wiedzę z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji w tym zakresie,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach integracyjnych lub przeznaczonych dla sektora finansowego,
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL,
  • Znajomość XML, XSD, WebServices,
  • Znajomość narzędzia SoapUI,
  • Znajomość UML, BPMN.

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów (Pakiet LuxMed, Program MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny),
  • Możliwość realizacji pasjonujących projektów i rozwoju umiejętności,
  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.