Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.
Oferta wyróżniona

Analityk Systemowy

Gliwice, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Poszukiwany Analityk Systemowy dla naszego Klienta, będącego liderem na europejskim rynku inteligentnych systemów zasilania. Pomóż Naszemu Klientowi przy gromadzeniu i analizie biznesowo - funkcjonalnej wymagań nowotworzonego systemu, przygotowywaniu dokumnetacji oraz specyfikacji i koncepcji systemu.

Wymagamy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (np. informatyka, matematyka) lub technicznego,
  • Minimum 2 - letniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w projektach IT,
  • Znajomości relacyjnych baz danych oraz zagadnień związanych z programowaniem obiektowym,
  • Znajomości języka angielskiego minimum na poziomie komunikatywnym,
  • Praktycznej znajomości UML/BPMN,
  • Doświadczenia w specyfikowaniu wymagań oraz przypadków użycia, i projektowaniu rozwiązań.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi CASE oraz zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania,
  • Doświadczenie w realizacji projektów webowych,

Oferujemy:

  • Stanowisko pełne pasjonujących wyzwań w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • Benefity w postaci: opieki medycznej, programu Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz lekcji języków obcych,
  • Pracę z najnowszymi technologiami,
  • Realny wpływ na rozwój najnowszej technologii,
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb (możliwość pracy popołudniami)

Miejsce pracy / Location Gliwice

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy