Analityk Systemowy

Hays Poland

Gdansk, pomorskie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1145439

Zadania i obowiązki na tym stanowisku:
  • Analiza wymagań i rozkład funkcjonalny w granicach architektury oprogramowania
  • Opracowanie wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych
  • Modelowanie zachowań oprogramowania, definicje interfejsów wysokiego poziomu
  • Planowanie, projektowanie i realizacja przedmiotów w własnym obszarze wiedzy eksperckiej
  • Współpraca z Kierownikami projektów, Architektami i Analitykami Biznesowymi w zakresie rozwoju oprogramowania
  • Współpraca z Partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie wytwarzania oprogramowani

Oczekiwania:
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku podobnym lub programistycznym
  • Umiejętność tworzenia i korzystania z dokumentacji przy użyciu notacji UML oraz BPMN
  • Umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na cele
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio - zaawansowanym
  • Znajomość aplikacji Enterprise Architect (mile widziane).

Nasz klient oferuje:
  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach
  • Programy wolontariatu pracowniczego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland