Opis stanowiska pracy

Mint Software jest firmą software house rozwijającą nowoczesne aplikacje internetowe z branży fintech i e-commerce. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów IT: programistów, projektantów i analityków, którzy tworzą naszą firmę i uczestniczą w jej rozwoju.

Poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Systemowy.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za projektowanie aplikacji, opracowywanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz dokumentowanie działania systemów IT.

Oferujemy:
- prace w stabilnej i rozwijającej się firmie przy projektach w branży finansowej i e-commerce,
- prace w płaskiej strukturze organizacyjnej otwartej na zmiany i nastawionej na osiąganie efektów,
- duże możliwości rozwoju wiedzy z zakresu zarządzania, organizacji pracy i wiedzy domenowej w branży finansowej,
- pracę w organizacji zwinnej, działającej zgodnie z praktykami Agile,
- samodzielne i ambitne wyzwania stawiane zgodnie z posiadanymi kompetencjami,
- zorientowanie na realizację rozwiązań biznesowych,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- pracę w przyjemnym i przestronnym biurze z dobrą kawą i przekąskami,
- elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
- szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach,
- pakiet sportowy,
- spotkania i wyjazdy integracyjne.

Wymagania

Zakres odpowiedzialności:
- analiza oraz przygotowywanie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemów IT,
- zarządzanie wymaganiami i priorytetyzacja wymagań,
- Współpraca przy opracowywaniu koncepcji i zasad funkcjonowania nowych produktów i usług finansowych,
- analiza aplikacji i procesów realizowanych przez systemy IT,
- zapewnienie sprawnej współpracy między przedstawicielami biznesu a zespołem developerów i testerów,
- dokumentowanie działania systemów IT.

Wymagania:
• min. 2-letnie doświadczenie zawodowe,
• wysokie umiejętności analityczne,
• umiejętność pracy w metodyce zwinnej SCRUM lub Agile PM,
• umiejętność stosowania w praktyce notacji UML i BPMN,
• praktyczna znajomość narzędzi wspierających projektowanie aplikacji (Axure RP, Confluence, Balsamiq, Gliffy, Enterprise Architect),
• komunikatywna znajomość j. angielskiego,
• wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne,
• samodzielność i odpowiedzialność za realizacje powierzonych zadań.

Mile widziane:
• preferowane doświadczenie i znajomość zagadnień dotyczących branży finansowej lub e-commerce,
• wiedza z architektury i projektowania systemów informatycznych,
• doświadczenie w pracy w środowisku Atlassian (JIRA, Confluence).

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy