Analityk Systemowy Hurtowni Danych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1139226

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

ANALITYK SYSTEMOWY HURTOWNI DANYCH

Lokalizacja: Warszawa/Centrum
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: pierwszy kontrakt na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Stawka: 80 - 120 pln/h net + VAT
Angielski: B1 (na poziomie dokumentacji technicznej)
Praca zdalna: obecnie tak, później nie jest przewidziana

Zadania:
  • Zdefiniowanie wymagań systemowych dla systemów HD/BI
  • Wsparcie merytoryczne zespołu wytwórczego podczas implementacji zdefiniowanych wymagań systemowych dla systemów HD/BI
  • Udział w testach akceptacyjnych zaimplementowanych wymagań systemowych dla systemów HD/BI
  • Analiza potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie zapotrzebowań zgłaszanych do Hurtowni Danych, współpracę przy tworzeniu modelu informacyjnego produktu
  • Opracowanie zakresu informacyjnego interfejsów Hurtowni Danych,
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, ubezpieczeń, ekonometrii, ekonomii lub matematyki
  • Doświadczenie w zakresie specyfikacji wymagań dla systemów HD/BI
  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie projektowania przypadków i scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów
  • Znajomość SQL
  • Znajomości technologii i narzędzi z portfolio firmy SAS Institute – mile widziane
  • Znajomość metody zwinnych np. SCRUM – mile widziane

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland