Analityk systemowy (biznesowy) - FMCG

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z sektora FMCG z polskim kapitałem, poszukuję osoby na nowe stanowisko w organizacji. Osoba ta będzie wspierała w działaniach IT, ale również pracowała blisko finansów.

Informacje o kliencie

Firma produkcyjna z sektora FMCG, zlokalizowana w okolicach Dworca Gdańskiego

Opis stanowiska

  • opracowywanie oraz aktualizacja procedur i procesów biznesowych z obszaru finansów i kontrolingu
  • zbieranie i opis wymagań biznesowych dla systemów, raportów oraz narzędzi analitycznych
  • określanie działań i kroków, które można zautomatyzować w procesach biznesowych
  • projektowanie funkcjonalności systemu (przygotowanie specyfikacji funkcjonalnej)
  • wsparcie zespołu programistycznego w procesie budowy, testów i wdrażania rozwiązania
  • wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach informatycznych (rozwiązanie techniczne)
  • analizę przepływu danych między systemami w celu zapewnienia biznesowej integracji procesów
  • analizę jakość danych w systemach informatycznych
  • zarządzanie architekturą danych w systemach - Master Data

Profil kandydata

  • min. 5 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku analityka biznesowo - systemowego
  • wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie
  • doświadczenia w pracy z systemami ERP, BI i dużymi bazami danych· umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
  • znajomości metodyk analizy systemowej oraz biznesowej
  • dobrej znajomość notacji oraz diagramów w pracy analitycznej w tym UML oraz BPMN
  • znajomości narzędzi CASE (Aris, Visual Paradigm, Enterprise Architect)
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i VBA,
  • umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w postaci: opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Dogodna lokalizacja i bezpłatny parking
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page