Analityk Systemowo - Biznesowy

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Obeceni dla naszego Klienta - firmy konsultingowej dostarczającej rozwiązania i narzędzia dla branży finansowej - poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Systemowo - Biznesowego.

Klientem docelowym jest dywizja jednego z największych banków w Polsc, specjalizująca się w usługach kierowanych dla biznesu

Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)

Długość projektu: do końca 2019 + możliwość przedłużenia

Obowiązki:

  • Zbieranie i analiza wymagań technicznych oraz biznesowych
  • tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań i dokumentacji, tworzeniu propozycji architektury rozwiązań systemów informatycznych
  • wsparcie dla użytkowników końcowych systemu , w utrzymaniu spójności dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek informatyka)
  • minimum 3 letniego doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT
  • doświadczenia w pracy w sektorze finansowo – bankowym
  • umiejętności tworzenia i czytania modeli UML, BPM
  • znajomości założeń architektury SOA i ESB, koncepcji z zakresu integracji systemów
  • doświadczenie zdobyte na projekcie związanym z rozwojem hurtowni danych
  • znajomości języka angielskiego  na poziomie komunikatywnym
  • dużym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z bankowością elektroniczną i mobilną, systemami płatniczymi, płatnościami mobilnymi, kartami płatniczymi
  • samodzielności, dokładności, kreatywności, orientacji na realizację zadań, terminowości, umiejętności komunikacji interpersonalnych, zdolności organizatorskich\

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B (via Devire)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
Devire Devire Devire Devire