Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Analityk Systemowo-Biznesowy

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Chciałbyś dołączyć do międzynarodowego zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój platformy raportowania ryzyka kredytowego? Chciałbyś pracować w dużej międzynarodowej firmie w wyjątkowym środowisku specjalistów technologicznych ?

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Ścisłą międzynarodową współpracę z SME w celu zbierania i analizowania
wymagań dla rozwoju platformy raportowania ryzyka kredytowego
• Przekształcanie wymagań biznesowych w specyficzne wymagania funkcjonalne IT
w postaci FRD / User Stories
• Monitorowanie i testowanie komponentów IT przed przekazaniem ich do ekspertów
• Komunikację między IT a interesariuszami biznesowymi na poziomie C+

Wymagania

Wymagania:

• Co najmniej 4 lata doświadczenia w analizie wymagań biznesowych i
systemowych dla komercyjnego sektora bankowego
• Doświadczenie w projektach dotyczących projektowania i rozwoju platform
służących do raportowania
• Biegła znajomość języka angielskiego (C1)

Mile widziane:

• Znajomość procesów bankowych, w szczególności raportowania ryzyka
kredytowego

Oferujemy:

• Długofalową współpracę
• Formę zatrudnienia opartą o Umowę o Pracę lub B2B
• Pracę w warszawskim biurze renomowanego pracodawcy
• Szerokie możliwości rozwoju i indywidualne podejście do pracowników
• Możliwość certyfikacji i szkoleń
• Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
• Eventy integracyjne
• Pakiet relokacyjny dla osób spoza województwa mazowieckiego
• Miłą atmosferę w pracy

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość