Analityk systemowo - biznesowy

uPaid Sp.zo.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za prace nad dokumentacją techniczną i biznesową, wdrażanie nowych funkcjonalności i rozwiązań projektowych oraz wsparcie techniczne integracji z partnerami Pracodawcy.

OPIS STANOWISKA

praca nad dokumentacją techniczną i biznesową
dbanie o wdrożenie nowych funkcjonalności i rozwiązań projektowych
współpraca ze stroną biznesową firmy

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

stawiamy na rozwój, twórcze projekty, współpracę z międzynarodowymi firmami
zapewniamy udział w specjalistycznych szkoleniach
dbamy o dobrą, koleżeńską atmosferę pracy
organizujemy wyjazdy i spotkania integracyjne
umożliwiamy elastyczne godziny pracy i partyjkę ping ponga w ramach relaksu
bonusy dla Ciebie: pakiet medyczny, karta Multisport oraz lekcje j. angielskiego w godzinach pracy
premie roczne oraz po zakończeniu większych projektów
jesteśmy stabilną firmą - aktualnie zatrudniamy ponad 70 osób w trzech miastach.

Wymagania

ZADANIA I WYMAGANIA

praktyczna znajomość wszystkich etapów analizy systemowej
dobra znajomość notacji UML
praktyczna wiedza na temat architektury systemów
znajomość wzorców projektowych
umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi
doświadczenie w pracy zespołowej, zaangażowanie i samodzielność

Prezentacja firmy

uPaid Sp. z o.o. <br/>Od 2011 roku działamy na rynku płatności mobilnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Programowanie / Analizy