Analityk systemowo-biznesowy (ze znajomością def3000)

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Systemy IT wspomagające sprzedaż, marketing i obsługę klienta
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Broniewskiego
  • Długość: na czas nieokreślony/ praca stała

Zadania:

  • Analiza i zaprojektowanie wymagań do architektury integracji wdrażanego rozwiązania CRM z  systemem def3000 i systemami zewnętrznymi (on-line i off-line)
  • Nadzór nad realizacją zdefiniowanych wymagań
  • Współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w analizie systemowo-biznesowej
  • Doświadczenie w integrowaniu systemów
  • Znajomość systemu def3000
  • Znajomość metodologii Agile/Scrum i wykorzystania narzędzi typu Redmine/Jira
  • Znajomości metodyk pozyskiwania, modelowania oraz specyfikowania: wymagań, procesów, danych
  • Komunikatywność, samodzielność, zorientowanie na cele

Oferujemy:

  • Profesjonalny rozwój zawodowy (szkolenia, certyfikacje)
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Pakiet benefitów
  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.