Analityk systemów IT

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży elektroniki użytkowej, szukamy osoby na stanowisko…

… który dołączy do dynamicznie rozwijającej się firmy i zespołu ekspertów w swojej dziedzinie.

Oferta:

  • Dołączenie do międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Praca w zespole 10 osobowym złożonym ze specjalistów
  • Stabilny brand, praca pełna wyzwań, ciągły rozwój i wyjątkowa atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu umowy B2B
  • Bogaty pakiet benefitów dodatkowych: opiekę medyczna, karta sportowa/ karta lunchowa, kursy językowe

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb biznesowych i systemowych
  • Udział w przygotowywaniu projektów wdrożeń wraz z analizą kosztów
  • Ścisła współpraca z Architektami, Analitykami oraz zespołami po stronie dostawców zewnętrznych
  • Udział we wdrożeniach systemów i nowych funkcjonalności (systemy E-commerce)
  • Analiza przepływów danych i kontrola zakresu budżetu i harmonogramu

Oczekiwania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnych stanowiskach (mile widziane w branży E-commerce)
  • Doświadczenie w pracy z językiem SQL, analizą przepływu danych, testowaniu web serwisów
  • Znajomość narzędzi zarządzających taskami tj. Jira, Confluence, Visual Paradigm (UML, BPMN)
  • Znajomości języka angielskiego, umożliwiająca codzienną współpracę (min. B2)
  • Komunikatywność oraz umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczeń innym członkom zespołu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkość wdrażania zmian

Devire Devire Devire Devire