Analityk/Starszy Analityk w zespole ryzyka

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z banków aktualnie poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko:

Analityk/Starszy Analityk w zespole ryzykaMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • modelowanie ryzyka kredytowego/rynkowego
  • testowanie modeli ryzyka
  • pomiar, monitorowanie, opracowywanie i rapotowanie modeli ryzyka kredytowego/ rynkowego
  • przygotowywanie raportów oraz analiz o w zakresie ryzyka kredytowego/ rynkowego
  • udział w realizowanych projektach
  • analizowanie produktów bankowych pod kątem ryzyka

Wymagania:

  • doświadczenie w korzystaniu jednego z narzędzi wspierających proces modelowania (Python,/MATHLAB/R,/C++/SQL/ SAS)
  • doświadczenie w modelowaniu ryzyka kredytowego lub rynkowego
  • znajomość języka angielskiego  umożliwiająca swobodną komunikację
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów preferowane kierunki: informatyka, statystyka, matematyka, fizyka, ekonometria, metody ilościowe lub pokrewne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów
  • możliwość pracy zdalnej kilka razy w miesiącu
  • szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.