Analityk/Starszy Analityk Biznesowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealne stanowisko dla osoby, która ma już za sobą minimum 3-4 lata doświadczenia na stanowisku w zakresie analizy finansowej i biznesowej branży nieruchomości (deweloper, inwestor, zarządca)

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i rozpoznawalnej marki z branży nieruchomości, poszukujemy:

Analityka/Starszego Analityka Biznesowego (Real Estate)

Główną działalnością organizacji jest inwestowanie i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi w oparciu o długofalowe inwestycje.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za zapewnienie precyzyjnego i terminowego przygotowania rozliczeń nieruchomości w zakresie opłat eksploatacyjnych, marketingowych i mediów a także dostarczanie danych niezbędnych do tworzenia budżetów oraz raportów.

Opis stanowiska

  • Tworzenie narzędzi do rozliczania opłat eksploatacyjnych, marketingowych i mediów oraz przeprowadzanie miesięcznych i rocznych rozliczeń
  • Tworzenie zleconych raportów
  • Tworzenie i pomoc przy tworzeniu narzędzi wspomagających pracę działu finansowo - księgowego, lub zamówionych przez inne działy oparte o system SAP, aplikacje biurowe i bazy danych,
  • Pomoc we wdrożeniu systemów zarządczych i księgowych oraz innych wspomagających pracę organizacji
  • Pomoc przy optymalizacji i kontroli kosztów (budżety, odchylenia)
  • Współpraca z bankami (głównie w zakresie dokumentacyjnym) oraz innymi kontrahentami w tym przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza ofert, analiza umów i kontrola wykonania zadań zleconych
  • Współpraca z działami zarządzania i prawnym
  • Pomoc przy analizach danych i dokumentów w ramach procesów akwizycyjnych,
  • Archiwizacja dokumentów i inne prace biurowe zlecone przez przełożonego
  • Realizacja innych zadań powierzonych przez Pracodawcę zgodnych z kwalifikacjami i stanowiskiem pracy Pracownika

Profil kandydata

  • Min 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Mile widziane umiejętności i doświadczenie w zakresie:
    • Obsługi SAP Business One,
    • programowania (choćby podstawowe w zakresie SQL i/lub visual basic for application)
  • Samodzielność, otwartość, zaangażowanie i skrupulatność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość zdobywania długofalowego rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page