Analityk sprzedaży

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko Analityka sprzedaży.
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie analiz sprzedaży pod różnym kątem wraz ze ścisłą współpracą z działami sprzedaży, marketingu i finansowym.
Jest to okazja do ugruntowania wiedzy w zakresie kontrolingu sprzedaży w znanej marce, będąc bezpośrednim współpracownikiem Zarządu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, której portfolio należy do segmentu premium w swoim sektorze.
Dynamicznie rozwijająca się oraz rozpoznawalna organizacja.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz ad hoc w zakresie sprzedaży (produkty, kanały, klienci) wraz z komentarzami na potrzeby funkcjonowania biznesu
  • Analiza sprzedaży (marża, obrót, odchylenia, zapas)
  • Naliczanie bonusów
  • Analiza efektywności akcji marketingowych
  • Przygotowywanie benchmarków
  • Udział w procesie prognozowania i budżetowania oraz analiza odchyleń
  • Wsparcie działów operacyjnych w obliczeniach projektowych
  • Udział w procesach zamknięcia

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie jako analityk sprzedaży w Dziale Controllingu
  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów i prognoz
  • Dobra organizacja pracy i zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość narzędzi umożliwiających analizę danych mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Otwarta i przyjazna atmosfera pracy oraz wsparcie w wykonywaniu zadań
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page