Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Analityk sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko Analityka sprzedaży.
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie analiz sprzedaży pod różnym kątem wraz ze ścisłą współpracą z działami sprzedaży, marketingu i finansowym.
Jest to okazja do ugruntowania wiedzy w zakresie kontrolingu sprzedaży w znanej marce, będąc bezpośrednim współpracownikiem Zarządu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, której portfolio należy do segmentu premium w swoim sektorze.
Dynamicznie rozwijająca się oraz rozpoznawalna organizacja.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz ad hoc w zakresie sprzedaży (produkty, kanały, klienci) wraz z komentarzami na potrzeby funkcjonowania biznesu
  • Analiza sprzedaży (marża, obrót, odchylenia, zapas)
  • Naliczanie bonusów
  • Analiza efektywności akcji marketingowych
  • Przygotowywanie benchmarków
  • Udział w procesie prognozowania i budżetowania oraz analiza odchyleń
  • Wsparcie działów operacyjnych w obliczeniach projektowych
  • Udział w procesach zamknięcia

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie jako analityk sprzedaży w Dziale Controllingu
  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów i prognoz
  • Dobra organizacja pracy i zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość narzędzi umożliwiających analizę danych mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Otwarta i przyjazna atmosfera pracy oraz wsparcie w wykonywaniu zadań

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi