Analityk Sprzedaży

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W zawiązku z rozwojem organizacji , poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Sprzedaży.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, części międzynarodowej Grupy z branży produkcyjnej, z siedzibą w Warszawie, PILNIE poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Sprzedaży . Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie budżetu, analizę odchyleń czy kosztów. Atutem będzie znajomość specyfiki firmy produkcyjnej.

Opis stanowiska

- Wsparcie w tworzeniu budżetu sprzedaży,budżetu kosztów sprzedaży i marketingowych,
- Analiza wykonania, wyjaśnianie odchyleń od budżetu,
- Udział w zamknięciu miesiąca,
- Kalkulacja rezerw i koszty marketingowe,
- Wsparcie w procesie ofertowania / kwotowania,
- Modyfikacja i budowanie narzędzi do analizy rentowności sprzedaży,
- Bieżąca współpraca z działem sprzedaży,marketingu, wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych,

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe na kierunkach: controlling, rachunkowość, finanse,
* Około 2-3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku,
* Doskonałe umiejętności MS Excel,
* Doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem,
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
* Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
* Otwartość na kontakty z ludźmi, umiejętność budowania relacji,
* Samodzielność i odpowiedzialność za powierzony obszar,

Oferujemy

Stabilna organizacja,

Pakiet benefitów,

Międzynarodowe środowisko pracy,

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page