Hays Poland

Analityk SOC

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1113592

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityka SOC

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: B2B lub UOP
Współpraca długofalowa

Zadania:
  • Udział w pracach zespołu SOC
  • Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych
  • Analiza przyczyn oraz wyjaśnianie incydentów bezpieczeństwa IT
  • Raportowanie wskaźników bezpieczeństwa IT

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • 2-3 lata doświadczenia pracy w IT na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem
  • Bardzo dobra znajomość modelu TCP/IP
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z systemami operacyjnymi (Windows, Linux, Unix)
  • Doświadczenie w działaniach operacyjnych związanych z monitoringiem bezpieczeństaw infrastruktury sieciowej
  • Dobra znajomość protokołów (HTTP, HTTPS, FTP, itp.)
  • Znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa (Firewall, IPS.IDS, APT, VPN, itp.)
  • Praktyczna wiedza w zakresie analizy danych i korelacji logów
  • Język Angielski B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland