Analityk SAS

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej

Analityk SASMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Monitoring istniejących procesów ETL (IBM Platform Process Manager);
  • Tworzenie nowych procesów ETL (z wykorzystaniem SAS Data Integration Studio);
  • Wprowadzanie zmian w procesach ETL (SAS Data Integration Studio);
  • Zarządzanie użytkownikami SAS i uprawnieniami (SAS Managment Console);
  • Administracja środowiskami raportowymi (SAS Managment Console, SAS Visual Analytics);
  • Zarządzanie harmonogramem istniejących i nowych procesów (SAS Managment Console);
  • Analitykę zaawansowaną (SAS Enterprise Guide).

Wymagania:

  • Średniozaawansowana wiedza o bazach Oracle;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne;
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach bezpośrednich;

Oferujemy:

  • premie kwartalne
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet sportowy
  • ubezpieczenie lekowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.