Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Analityk Rynku

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - wysoka podstawa
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę stacjonarną
  • Możliwość poszerzenia swojego doświadczenia z obszaru analizy rynku

Obowiązki:

  • Gromadzenie, analiza danych rynkowych
  • Opracowywanie i aktualizacja map rynkowych
  • Stwarzanie bazy klientów w oparciu o bazy danych i otwarte źródła
  • Wstępna kwalifikacja i przekazywanie leadów menadżerom
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, marketingu, matematyki, fizyki lub IT
  • Min. dwuletnie doświadczenie w analizie rynku, w rozwoju sprzedaży B2B w branżach technicznych
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP i CRM
  • Znajomość narzędzi do analizy rynku w sektorze B2B
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego

Oferta Pracy Stałej

Numer referencyjny: meta/09/18/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.