Analityk / Projektant

3e Sp. j.

Łódź, łódzkie

3e Sp. j.
3e Sp. j.
Jesteśmy dostawcą dedykowanych systemów informatycznych z ponad 20-to letnim doświadczeniem. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, mamy oddziały w Łodzi i Warszawie. Tworzymy oraz utrzymujemy rozwiązania, które wspierają kluczowe procesy biznesowe naszych Klientów.

Wśród naszych rozwiązań szczególne miejsce zajmuje oprogramowanie dla branży restauracyjnej. Na bazie wieloletniego doświadczenia, które nabyliśmy pracując dla międzynarodowych sieci restauracji, stworzyliśmy autorskie oprogramowanie: Ordering Stack które jest wielokanałową platformą obsługującą zamówienia dla sieci restauracji.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie wymagań biznesowych i

tworzenie specyfikacji w projektach dla zarówno polskich jak i zagranicznych klientów.

Dodatkowo jako projektant będzie we współpracy z architektami i team-leaderami

wstępnie projektować tworzone systemy.

Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby

wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja,

etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na

rozwój osobisty.

Zakres obowiązków

• zbieranie wymagań

• analiza procesów biznesowych

• analiza wymagań i wykonalności prac

• opracowywanie specyfikacji wymagań (dokumenty BRS i SRS)

• konsulting na miejscu u klientów

• wstępne projektowanie aplikacji i systemów

• minimum roczne doświadczenie z ww. zakresem obowiązków: w szczególności

• opracowanie kilku dokumentacji biznesowych/technicznych

• doświadczenie w pracy z klientem

• doświadczenie w programowaniu i wykorzystaniu wzorców projektowych

• dobra znajomość języka angielskiego (tworzenie dok. technicznych, komunikacja

werbalna i zbieranie wymagań)

• znajomość technologii i narzędzi:

• podstawowa znajomość SQL (umiejętność zaprojektowania struktury bazy)

• znajomość architektury aplikacji webowych

• znajomość zagadnień UX

• doświadczenie w pracy z Enterprise Architect

• zacięcie do nowoczesnych technologii mobilnych

• umiejętność pracy w zespole oraz chęć przyswajania i wykorzystywania nowych

technologii

• wykształcenie wyższe w obszarze nauk komputerowych lub pokrewnych

• zdolność do samodzielnego i proaktywnego rozwiązywania problemów

• ze względu na reprezentację firmy u klienta oczekujemy również bardzo wysokiej

kultury osobistej

Oferujemy:

• rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

• pracę na pełny etat w jednym z 2 biur w Warszawie:

o   Mokotów, ul. Podbipięty / stacja metra Służew

o   Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont

 • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce, logistyka, finanse, web, mobile)

• pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych

• metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

• przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

• stałą pracę w stabilnej firmie

• bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

• częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny

• atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

• elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

• pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

• regularne dostawy świeżych owoców

• a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.