analityk / project manager ds. inwestycji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest spółka holdingowa z dynamicznie rozwijającej się prywatnej grupy kapitałowej (produkcja, usługi, nieruchomości). Poszukiwana osoba będzie wspierała Dyrektora Inwestycyjnego we wszystkich analizach i działaniach związanych z realizacją fuzji i przejęć (modele finansowe, analizy, wyceny) oraz nadzorowania integracji społek w ramach kilkuosobowego zespołu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka holdingowa z dynamicznie rozwijającej się prywatnej grupy kapitałowej (produkcja, usługi, nieruchomości). Firma oferuje możliwość pracy przy dużej ilości projektów akwizycyjnych oraz obserwowanie jak wygląda proces port-merger acquisiton oraz pracy w obszarze corporate finance.

Poszukiwana osoba będzie wspierała Dyrektora Inwestycyjnego we wszystkich analizach i działaniach związanych z realizacją fuzji i przejęć (modele finansowe, analizy, wyceny) oraz nadzorowania integracji społek w ramach kilkuosobowego zespołu.

Opis stanowiska

  • praca przy projektach reorganizacji spółek portfelowych;
  • wsparcie w realizacji zadań nadzoru właścicielskiego nad spółkami portfelowymi;
  • wsparcie w procesie tworzenia procedur nadzoru korporacyjnego;
  • wsparcie w realizacji procesów akwizycji i transakcji inwestycyjnych;
  • przygotowywanie harmonogramów i nadzorowanie ich realizacji;
  • udział w procesie raportowania właścicielskiego w zakresie obszarów strategicznych;
  • raportowanie menadżerskie w obszarze spółek portfelowych;
  • tworzenie modeli finansowych;
  • wsparcie w realizacji zadań związanych z finansowania spółek z grupy.

Profil kandydata

  • 3-5 lat doświadczenia w pracy w obszarze konsultingu biznesowego dla sektora prywatnego (mile widziane doświadczenie w renomowanych firmach lub butikach doradztwa strategicznego)
  • praktyczna znajomość zagadnień project management, corporate finance, modelowania finansowego
  • wiedza/doświadczenie w zakresie analizy sprawozdań finansowych, wskaźników finansowych oraz raportowania zarządczego;
  • samodzielność, terminowość, wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i prezentowania wniosków, współpracy i dobrej komunikacji w zespole, wysoki poziom kultury osobistej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, bankowość, ekonomia, zarządzanie);
  • płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Firma oferuje umowę o pracę, pracę w niedużym ale bardzo doświadczonym zespołem oraz pakiet medyczny oraz socjalny.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page