Analityk/Programista SQL

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Analityk z doświadczeniem w programowaniu w języku SQL
  • Praca w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma międzynarodowa, dostawca wysokiej jakości usług mobilnych. Firma zapewnia bezpieczeństwo zatrudnienia, a jednocześnie tworzy możliwości rozwoju osobistego, tak aby pracownicy mieli rzeczywisty wpływ na rozwój firmy i naszego biznesu.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie raportów łączonych z baz Symfonii ERP oraz systemów zarządzania flotą i obiegu dokumentów
  • Tworzenie zaawansowanych widoków z baz do raportowania w QlikSense
  • Dobra znajomość Reporting Services oraz Integration Services
  • Edycja i wprowadzanie zmian w raportach już funkcjonujących
  • Zasilanie baz danych danymi otrzymywanymi od dostawców zewnętrznych
  • Analiza danych zawartych w bazach, pomoc użytkownikom w wyjaśnianiu/rozwiązywaniu problemów

Profil kandydata

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)
  • Doskonała znajomość oraz doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • Znajomość procesów biznesowych w firmie handlowo-usługowej
  • Znajomość baz danych systemy Symfonia ERP (dodatkowy atut)
  • Znajomość systemu BI - QlikSense (dodatkowy atut)
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page