ANALITYK PROGRAMISTA BACKEND DEVELOPER

Keratronik Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Leader branży zarządzania flotą pojazdów i carsharingu oraz technologii do szeroko rozumianego współdzielenia (sharing economy). Projektujemy, produkujemy i wdrażamy urządzenia oparte o innowacyjne technologie GPS i GSM. Tworzymy dedykowane systemy komunikacji i zarządzania, Integrujemy systemy i urządzenia oraz oprogramowanie i usługi. Świadczymy usługi monitorowania pojazdów i systemów personalnych, w tym oferujemy usługę wypadkowego i antykradzieżowego monitorowania pojazdów ISR (eCall) we współpracy z Subaru. Świadczymy usługi sharing economy, w tym rozwiązania dedykowane dla carsharingu (Easyshare Poznań i Łódź, MiiMove Trójmiasto). Poszukujemy pracowników do nowego projektu opracowania technologii do zarządzania apartamentami, hotelami i ekologicznymi samochodami.

ANALITYK PROGRAMISTA

BACKEND DEVELOPER

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i optymalizacja kodu serwisów i przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej
  • Analiza i przetwarzanie danych BIG DATA
  • Tworzenie testów jednostkowych/integracyjnych

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień baz danych: bazy relacyjne (Postgres, Oracle), big data nosql
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka programowania Node.js, .NET Core C#, Go Lang, Kotlin
  • Znajomość technologii chmurowych (Google Cloud, Amazon Web Services)
  • Znajomość architektury Web Service (REST), Micro Services, Kubernetes
  • Bardzo dobra znajomość protokołów komunikacyjnych (REST Api, GraphQL)
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z AI i biblioteką tensorflow
  • Znajomość technologii i zastosowań IoT

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet Luxmed,
  • parking na terenie firmy.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Grupa działa na rynku blisko 20 lat. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Bazy danych, Praca Analityka