Analityk Produkcji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej z holenderskim kapitałem, posiadającego kilka fabryk w Europie w tym w Polsce, z powodu dynamicznego rozwoju poszukujemy Kandydatów na stanowisko - Analityk Produkcji

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w dziale kontrolingu produkcyjnego, zakładu składającego się z 3 linii produkcyjnych i obrotach około 30 mln złotych rocznie
  • Budowa rachunku kosztów oraz analiza poszczególnych procesów produkcyjnych
  • Planowania produkcji, zakupu surowców oraz stanów magazynowych
  • Przygotowywanie raportów kosztowych oraz analiza rentowności produktów
  • Wdrożenie oraz kontrola wskaźników KPI
  • Wsparcie Zarządu w kreowaniu możliwości rozwoju biznesu

Profil kandydata

  • Minimum 2 - 3 lata doświadczenia jako analityk finansowy produkcji - warunek konieczny
  • Doświadczenie w obszarze kontrolingu produkcyjnego - warunek konieczny
  • Umiejętność przygotowywania analiz finansowych i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych
  • Pro aktywność, zaangażowanie, postawa partnerska dla osób odpowiedzialnych za decyzje operacyjne zakładu produkcyjnego
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

Oferujemy

  • Możliwość stworzenia na nowo procesów raportowania i analizy w dziale kontrolingu
  • Samodzielność w działaniu
  • Rozwój organiczny wewnątrz organizacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page