Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Analityk Produkcji

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej z holenderskim kapitałem, posiadającego kilka fabryk w Europie w tym w Polsce, z powodu dynamicznego rozwoju poszukujemy Kandydatów na stanowisko - Analityk Produkcji

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w dziale kontrolingu produkcyjnego, zakładu składającego się z 3 linii produkcyjnych i obrotach około 30 mln złotych rocznie
  • Budowa rachunku kosztów oraz analiza poszczególnych procesów produkcyjnych
  • Planowania produkcji, zakupu surowców oraz stanów magazynowych
  • Przygotowywanie raportów kosztowych oraz analiza rentowności produktów
  • Wdrożenie oraz kontrola wskaźników KPI
  • Wsparcie Zarządu w kreowaniu możliwości rozwoju biznesu

Profil kandydata

  • Minimum 2 - 3 lata doświadczenia jako analityk finansowy produkcji - warunek konieczny
  • Doświadczenie w obszarze kontrolingu produkcyjnego - warunek konieczny
  • Umiejętność przygotowywania analiz finansowych i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych
  • Pro aktywność, zaangażowanie, postawa partnerska dla osób odpowiedzialnych za decyzje operacyjne zakładu produkcyjnego
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

Oferujemy

  • Możliwość stworzenia na nowo procesów raportowania i analizy w dziale kontrolingu
  • Samodzielność w działaniu
  • Rozwój organiczny wewnątrz organizacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Produkcja