Opis stanowiska pracy

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych,
  • Analiza oraz optymalizowanie zużycia surowców,
  • Rozliczanie zleceń produkcyjnych,
  • Sporządzanie raportów i zestawień,
  • Współpraca z działami Controllingu, Utrzymania Ruchu oraz Logistyki,
  • Aktywne działanie w ramach optymalizacji kosztów produkcji.

Wymagane:

  • Wysokie umiejętności analityczne, doświadczenie w tworzeniu raportów, skrupulatność,
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean, lub innych wspomagających produkcję,
  • Wykształcenie średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (m.in. MS Office), szczególnie programu MS Excel,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Grupa Cofresco jest dostawcą rozwiązań w zakresie przygotowywania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Praca na produkcji