Analityk Płatności

Bukmacher STS

Katowice, śląskie

STS S.A. jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS S.A. to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Obsługa i realizacja płatności w systemach bankowości elektronicznej,
  • Monitorowanie i weryfikacja poprawności płatności,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z transakcjami bankowymi,
  • Koordynacja procesów związanych z uzgodnieniami bankowymi,
  • Tworzenie i analiza raportów miesięcznych,
  • Raportowanie aktywności w ramach obowiązków do Dyrektora Finansowego,
  • Współpraca z innymi działami w celu podnoszenia efektywności funkcjonowania działu i firmy.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w godzinach 8.00 - 16.00, 16.00 - 24.00 i 24.00 - 8.00, grafik do ustalenia, dni od poniedziałku do niedzieli,
  • Dostępność do pracy 30-40 godzin w tygodniu,
  • Mile widziani studenci w trakcie/po studiach na kierunku ekonomia, finanse, rachunkowość itp.,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Duże umiejętności analityczne i chęć do pracy z danymi,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole,
  • Bardzo dobre umiejętności pracy w pakiecie MS Office,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym (ok. B1).

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową w wysokości 18 zł netto,
  • Pracę w wymiarze 3/4 lub w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Katowicach,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Dostęp do programu Referral Bonus,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Dostęp do Chill Out Room
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.