Arvato Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych: SCM (logistyka, e-commerce, healthcare, programy lojalnościowe).

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych pracą w branży logistycznej do magazynu w Plewiskach k. Poznania.

Analityk Operacji Magazynowych

Miejsce pracy: Plewiska (ok. Poznań)

Zadania:

  • wsparcie i szkolenie użytkowników końcowych z funkcjonowania procesów w systemie SAP
  • udział w testach wdrażanych rozwiązań i procesów biznesowych
  • współpraca z działem IT w zakresie rozwiązywania incydentów
  • optymalizacja procesów logistycznych i usprawnień w transakcjach
  • współpraca z zespołami operacyjnymi oraz optymalizacyjnymi
  • koordynowanie wdrożeń nowych procesów logistycznych oraz opracowywanie dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość zagadnień produkcyjnych i magazynowych
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zaangażowanie i inicjatywa
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku SAP Key User

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.