Analityk Laboratorium Kontroli Jakości

Nobilus Ent

Jabłonna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz interpretacja i raportowanie uzyskanych wyników,

• Obsługa sprzętu analitycznego (m.in. HPLC, GC, UV-VIS, IR, DSC),

• Współtworzenie i aktualizacja metod analitycznych,

• Realizacja nowych projektów.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,

• Pracę w trybie jednozmianowym,

• Możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,

• Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy,

• Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,

• Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,

• Znajomość metod analizy klasycznej i instrumentalnej,

• Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,

• Rozwinięte umiejętności organizacyjne,

• Zdolność rozwiązywania problemów analitycznych,

• Dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy,

• Znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office,

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Prezentacja firmy

Nobius Ent jest firmą farmaceutyczną zajmującą się produkcją substancji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia