Analityk kosztów budów / Spec. ds finansów - b. budowlana

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za kontroling kosztów budowlanych związanych z realizowanymi projektami.
Kandydat/ka będzie pracować na zróżnicowanym portfelu budów (wartość: od 100 tyś. PLN do 80 mln PLN).
Jest to świetna oferta dla osób z doświadczeniem w spółkach budowlanych, projektowych, wykonawczych.
Doświadczony zespół, ceniona organizacja, fantastyczna atmosfera - gwarantowane :)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest spółka projektowa/budowlana (część znanej międzynarodowej Grupy).

Opis stanowiska

  • Kontrola i raportowanie kosztów projektów budowlanych (koszty bezpośrednie, overheady itp.)
  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania
  • Rozliczanie kontraktów długoterminowych
  • Analiza cen jednostkowych (materiały, sprzęt, zakupy itp.)
  • Przygotowywanie raportów (pozyskane kontrakty, przerób, przyszłe projekty, terminy rozpoczęcia budów, zdolność gotówkowa)
  • Współpraca z dz. księgowości w zakresie cyklicznych zamknięć
  • Analiza umów wykonawczych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: ekonomia / finanse / budownictwo)
  • Min. 1 rok doświadczenia w kontrolingu w branży construction lub pokrewnej
  • Praktyczna znajomość rozliczania kontraktów - duży atut
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa wiedza z zakresu sporządzania kosztorysu inwestorskiego/ofertowego/podwykonawczego - wartość dodana

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Hybrydowy model pracy
  • Elastyczne godziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Program emerytalny
  • ZFŚS
  • Premia roczna
  • Auto służbowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page