HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko

Analityk ITMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza wymagań i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania
  • Współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zespołem programistycznym
  • Projekt rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interefejsy do systemów zewnętrznych)
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej
  • Analityczne wsparcie zespołu projektowego w procesie wytwarzania oprogramowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w analizie i projektowaniu systemów informatycznych
  • Znajomość relacyjnych Baz Danych (ERD, SQL)
  • Znajomość notacji UML i BPMN

Oferujemy:

  • dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karty sportowe)
  • wczasy pod gruszą
  • elastyczne formy zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.