Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2018.

Analityk IT

Warszawa, mazowieckie

Team Connect Group.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Analiza biznesowa wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

• Definiowanie przypadków użycia systemów informatycznych

• Modelowanie procesów biznesowych i przepływów danych

• Modelowanie diagramów aktywności, sekwencji oraz stanów

• Tworzenie makiet GUI dla projektowanych systemów

• Dokumentowanie wymagań zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania

Oczekiwania:

• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pokrewne)

• Ugruntowana znajomość UML, BPMN oraz technik związanych z pozyskiwaniem

   wymagań systemowych, modelowaniem przepływów danych i przypadków użycia

• Bardzo dobre umiejętności analityczne

• Systematyczność, rzetelność i dokładność w podejściu do powierzonych zadań.

• Ogólna świadomość procesu rozwoju oprogramowania oraz metod zapewniania jakości

  dostarczanych rozwiązań

• Motywacja do rozwoju własnych kompetencji zawodowych

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami wpierającymi proces analizy

   biznesowej i systemowej (Visio, Enterprise Architect, Visual Paradigm itp.)

Misją Team Connect jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów... oraz umożliwienie utalentowanym ludziom pracy w ciekawych projektach. Ciągłe dążenie do pozycji lidera oraz realizacja usług na najwyższym poziomie pozwoliło nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Najlepsi ludzie potrzebują ambitnych wyzwań. Team Connect pomaga połączyć potrzeby jednych i drugich w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Firmom realizującym kompleksowe projekty IT pomagamy dobrać najlepszych z dostępnych na rynku specjalistów. Osobom szukającym wyzwań pomagamy zdobywać doświadczenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy