Power Media

Analityk IT

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla jednego z Klientów działającego w branży logistycznej dla e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko

Analityk IT

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie analiz systemowych (projektowanie, rozbudowa funkcjonalności systemów informatycznych, tworzenie specyfikacji wymagań);
  • Weryfikowanie zmian w projektach pod kątem spójności i zgodności z architekturą;
  • Współpraca z biznesem oraz analitykami i deweloperami;
  • Wsparcie analiz biznesowych (reinżynieria procesów, organizowanie i prowadzenie warsztatów, zbieranie i uzgadnianie, dokumentowanie wymagań);
  • Tworzenie dokumentacji systemowej.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień architektury zorientowanej na usługi (SOAoraz powiązanych technologii (Web Services, SOAP, XML);
    Praktyczna znajomość notacji BPMN, UML;
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji (biznesowej , technicznej);
  • Doświadczenie w obszarze analizy w projektach IT;
  • Umiejętność modelowania wymagań, procesów biznesowych, danych oraz znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania;
  • Chęć pracy z Klientami;
  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z programowaniem i testowaniem oprogramowania;
  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence;
  • Praktyczna znajomość MS Visio;
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych przy użyciu metodyk zwinnych.

Oferujemy:

  • Dostęp do nowoczesnych technologii;
  • Pracę przy innowacyjnych projektach w firmie działającej na skalę międzynarodową;
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty MultiSport;
  • Budżet szkoleniowy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Pomoc w relokacji do Krakowa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media