Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego firmy w zarządzaniu procesami produkcyjnymi, logistycznymi, handlowymi i biznesowymi. Dostarczamy uznane na świecie narzędzia i systemy informatyczne, a także tworzymy i proponujemy Klientom własne rozwiązania.

Jeżeli chcesz pracować w firmie, w której będziesz miał szansę odkryć swój prawdziwy potencjał i robić to, co potrafisz najlepiej mając realny wpływ na kształtowanie swojej ścieżki kariery i otrzymując wsparcie w realizacji każdego wyzwania, jakie zostanie przed Tobą postawione, sprawdź, czy nie czekamy właśnie na Ciebie.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

- Analiza trendów rynkowych oraz konkurencji
-Analiza wymagań wynikających z procesów handlowych i wdrożeniowych
-Współpraca przy ustalaniu priorytetów krótko i długoterminowych
-Współpraca przy oraz samodzielne przygotowanie wymagań biznesowych
-Akceptacja merytoryczna prac
-Współpraca z product ownerem oraz zespołem deweloperskim
-Konsulting merytoryczny
-Komunikacja z Interesariuszami

Czego oczekujemy?

- Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy
-Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
-Znajomość zagadnień integracyjnych (np. Web services, REST)
-Znajomość UML oraz SQL
-Znajomość narzędzi wspierających testy integracyjne (np. Postman)
-Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych
-Znajomość rynku rozwiązań mobilnych

Mile widziane:

- Znajomość zwinnych metod prowadzenia projektów
-Znajomość BPMN
-Znajomość Visual Paradigm lub podobnych narzędzi
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Znajomość narzędzi do analityki aplikacji mobilnych i webowych
-Podstawowa znajomość OOP
-Podstawowa znajomość zagadnień UX

Co oferujemy?

- Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwości dofinansowania nauki
-Koleżeńska atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia i po nim
-Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport, własne sekcje sportowe
-Elastyczny czas pracy, możliwość wyboru różnych form zatrudnienia i wymiaru czasu pracy
-Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
-Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi
-Integracje, wspólne świętowanie ważnych wydarzeń

Wymagania

- Znajomość UML oraz SQL
- Znajomość zagadnień integracyjnych (np. Usługi sieciowe, REST)
- Znajomość narzędzi wspierających testy integracyjne (np. Postman)

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego firmy w zarządza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy