Analityk IT (systemowy)

Kraków, małopolskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Workforce Logiq w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 14 krajach.

Dla naszego Klienta w Krakowie, będącego liderem nowoczesnego sektora logistycznego w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • prowadzenie analizy systemowej
  • projektowanie i rozbudowa funkcjonalności systemów informatycznych, tworzenie szczegółowej specyfikacji wymagań
  • weryfikowanie zmian w projektach pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą
  • współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz z analitykami i deweloperami
  • wsparcie analizy biznesowe (reinżynieria procesów biznesowych, prowadzenie i organizacja warsztatów, zbieranie i uzgadnianie, dokumentowanie wymagań)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości zagadnień architektury zorientowanej na usługi (SOA) i związanych z nią technologii (Web Services)
  • praktycznej znajomości notacji do opisywania procesów
  • umiejętności tworzenia dokumentacji biznesowej i technicznej
  • ugruntowanej wiedzy i doświadczenia w obszarze analizy w projektach IT
  • umiejętności modelowania wymagań, procesów biznesowych, danych oraz znajomości zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania
  • umiejętności pozyskiwania wiedzy od interesariuszy
  • znajomości języka angielskiego, umożliwiającej komunikację w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z programowaniem i testowaniem oprogramowania
  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence
  • praktyczna znajomość narzędzi do modelowania graficznej prezentacji procesów
  • uczestnictwo w projektach realizowanych przy użyciu metodyk zwinnych

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • duże możliwości dalszego rozwoju
  • pracę w miłej atmosferze

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy